Na czym polega Office Sharing

Office sharing to korzystanie z biura wspólnie z innymi użytkownikami pracującymi w tej samej lub różnych branżach biznesu. Generalnie office sharing polega korzystaniu z własnego biurka oraz urządzeń biurowych znajdujących się we wspólnej przestrzeni. Można więc korzystać z biura na godziny lub zająć je na dłuższy okres w zależności od potrzeb.

Jeżeli myślisz o własnym biurze, ale obawiasz się kosztów wynajmu, office sharing jest dla Ciebie. Jeśli nie potrzebujesz własnego biura na co dzień, a tylko od okazji do okazji, wtedy również możesz korzystać z office sharingu.

Biuro Tłumaczeń TEXTER Opole

Moje biuro idealnie nadaję się do działalności tłumaczeniowej. Jest wyposażone w urządzenia drukujące, skaner z podajnikiem, oraz dostęp do internetu. Ponadto jest świetnie usytuowane. Znajduje się w centrum Opola, na ulicy Krakowskiej 37, nieopodal dworca PKP. Obecnie pracuję w nim sam, ale chętnie podejmę współpracę z tłumaczami języka niemieckiego, włoskiego, francuskiego i ukraińskiego. Jeżeli jesteś tłumaczem pracującym w domu i chciałbyś zmienić otoczenie i poszerzyć swoją działalność, to oferuję współdzielenie biura. Wspólnie ustalimy jej zasady. Skontaktuj się celem omówienia możliwych zasad współpracy.

Pracownia językowa

W biurze tłumaczeń TEXTER mieści się również strefa do nauki języka, w której znajduje się tablica, sprzęt do odtwarzania nagrań oraz przestrzeń dla grup do 6 osób. Pracownia językowa przy biurze TEXTER znajduje się w centrum Opola, blisko dworca kolejowego i PKS. Toteż osoby dojeżdżające będą mogły również skorzystać z jej doskonałej lokalizacji. Jeżeli jesteś nauczycielem, lektorem lub korepetytorem ze swoją grupą i szukasz miejsca do prowadzenia zajęć, to właśnie znalazłeś. Z przyjemnością udostępnię Ci przestrzeń do prowadzenia zajęć.

Rzut oka na biuro

Biuro tłumaczeń i pracownia językowa TEXTER to około 25m2 powierzchni do wykorzystania. Na razie mieści się w nim jedno stanowisko tłumacza, ale to dopiero początek działalności. W następnych etapach można dostawić dodatkowe stanowisko tłumacza i wyposażyć strefę pracowni językowej w krzesła ISO z pulpitami do pisania. Jednocześnie może komfortowo uczyć się w pracowni około 5 osób. Poniżej kilka zdjęć, które pomogą Wam lepiej zorientować się w układzie biura i pracowni.

leave a Reply

Your email address will not be published.