Korepetycje z języka angielskiego Opole

Zdaj egzamin z angielskiego na najwyższym poziomie!

Jeśli interesują Cię korepetycje z języka angielskiego na terenie miasta Opole, to dobrze trafiłeś ! Nasza firma oferuje bogatą ofertę korepetycji, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

BOGATA OFERTA KOREPETYCJI Z ANGIELSKIEGO W OPOLU

Przygotowujesz się do egzaminu ósmoklasisty, matury lub chcesz polepszyć swoje kwalifikacje zawodowe? Nasza firma oferuje bogatą ofertę korepetycji zarówno indywidualnych jak i grupowych. Aktywności objęte kursem obejmują ćwiczenia gramatyczne, ćwiczenia na słuchanie, oraz czytanie ze zrozumieniem. Ponadto, podczas szkolenia kursanci będą brali udział w ćwiczeniach konwersacyjnych w grupach i w parach. Treści dopasowane będą do poziomu grupy, która będzie korzystała z wybranych podręczników lub materiałów własnych lektora. Co więcej, podczas nauki lektor wspomaga się rozwiązaniami Internetowymi, które pozwalają na współdzielenie treści również poza salą lekcyjną. Po zakończeniu kursu, uczestniczy otrzymują certyfikat ukończenia kursu na danym poziomie oraz zestawienie słownictwa opanowanego podczas kurs do samodzielnego powtarzania. Poziomy: A1, A2, B1, B2, C1, C2

PRZYGOTOWANIA DO EGZAMINÓW Z ANGIELSKIEGO

Jeśli interesują Cię korepetycje z języka angielskiego na terenie miasta Opole, który rzetelnie przygotuje Cię do matury, odsyłam Cię do posta, który już wcześniej napisałem na ten temat.

Dla wszystkich ósmoklasistów przygotowaliśmy specjalny kurs, który pozwoli Wam zdać egzamin na najwyższym poziomie. Po więcej informacji, zapraszamy do naszego biura lub pod numerem telefonu : 693 116 414.

ZAJĘCIA GRUPOWE I INDYWIDUALNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Oferujemy zajęcia grupowe i indywidualne w zależności Państwa preferowanego stylu nauki. Osoby chętnie wchodzące w interakcje z innymi uczestnikami na pewno bardziej skorzystają z nauki w grupach, dla których przygotowaliśmy specjalny cennik. Natomiast Ci, którzy cenią sobie koncentrację i pełną uwagę lektora, na pewno zainteresują się lekcjami indywidualnymi.

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA FIRM

Przygotowaliśmy również specjalny kurs języka angielskiego przeznaczony dla firm. Podczas kursu uczestnicy będą mogli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu biznesowego języka angielskiego. Kurs oparty jest na podręczniku Business English, który pozwoli Państwu na poznanie słownictwa wykorzystywanego w ustnej komunikacji oraz korespondencji biznesowej. Tutaj nauczymy się przygotowywać i prowadzić prezentację w programie Power Point po angielsku. Ponadto, napiszemy kilka e-maili po angielsku o różnym stopniu trudności oraz zredagujemy oficjalne pismo w imieniu zarządu. Poznamy również słownictwo związane z marketingiem, księgowością, finansami, giełdą oraz logistyką. Załatwimy też kilka spraw przez telefon i posłuchamy jak w takich sytuacjach radzą sobie inni użytkownicy języka. Aby przystąpić do kursu wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu : +48 693 116 414 oraz na naszego Facebook’a !