Jeżeli czeka cię matura lub egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego, to dobrze trafiłeś. Pracownia językowa Texter przygotowała intensywny kurs angielskiego przygotowujący do tych egzaminów. Do egzaminów jest jeszcze sporo czasu, ale im szybciej zaczniesz, tym mniej stresu będzie Cię kosztował sam egzamin. Dodatkowo zyskasz pewność siebie, która pozwoli Ci osiągnąć lepszy wynik na egzaminie. Kurs odbywa się w Opolu przy ulicy Krakowskiej 37.

Kurs blokowy

Crash Course, który proponujemy to kurs blokowy. Oznacza to, że jest on podzielony na bloki tematyczne, z których możesz dowolnie korzystać. Każdy blok składa się z dwóch spotkań po 90 minut i kończy się mini-egzaminem. Jeśli chcesz, możesz zapisać się na jeden blok lub kilka a nawet na cały kurs. Oczywiście, wszystko zależy od twoich potrzeb i czasu którym dysponujesz. Następujące zalety kursu blokowego powinny Cię zachęcić, żeby przetestować to rozwiązanie.

  • Nauka selektywna. Uczysz się tylko tego, co chcesz podszkolić.
  • Informacja zwrotna. Poznajesz swój poziom podczas mini-egzaminu.
  • Niski koszt. Płacisz za poszczególne bloki i otrzymujesz rabaty przy większej ilości bloków
  • Brak umów. Nie podpisujesz żadnej umowy.
  • Doświadczony lektor, który uczestniczył w komisjach egzaminacyjnych.
  • Szybka weryfikacja czy kurs spełnia twoje oczekiwania.
  • Przejrzystość. Wiesz dokładnie jaki temat będzie realizowany w danym dniu.

Harmonogram zajęć

Poniżej znajdziesz harmonogram kursu wraz z tematami poszczególnych bloków. Zapewne zauważyłeś, że są one zgodne z programem przygotowania do egzaminów. Dlatego łatwiej Ci będzie zidentyfikować, w którym temacie musisz się podszkolić. Oprócz słownictwa, funkcji językowych i zadań ustnych, na kursie przerobisz też elementy gramatyki. Harmonogram udostępniamy również w wersji tekstowej do wydruku. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.

Kurs intensywny angielskiego
Kurs angielskiego do matury i egzaminu ósmoklasisty

Zapisy na intensywny kurs angielskiego

Już dzisiaj wybierz blok(i) dla siebie i zapisz się na intensywny kurs angielskiego. Na pewno poczujesz, że podniosłeś swoje umiejętności w danej tematyce. Zawsze możesz dobrać kolejne bloki w późniejszym terminie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń lub napisz. Kontakt do naszego biura znajdziesz w zakładce kontakt lub klikając Tutaj.

Koszty uczestnictwa

Jeden blok tematyczny, czyli łącznie 180 minut lekcji, kosztuje zaledwie 90 złotych. Grupy będą liczyły maksymalnie 4 osoby, żeby zachować odpowiedni dystans między kursantami i komfortowo uczestniczyć w zajęciach. W przypadku jednorazowego zapisu na trzy bloki otrzymasz 10% rabatu. Jeżeli natomiast skorzystasz z więcej niż 3 bloków, możesz liczyć na rabat w wysokości 15%. Podobnie, rabat ten obowiązuje przy jednoczesnym zapisie na daną liczbę bloków.

leave a Reply

Your email address will not be published.